Başkan Özgan, TYT ve AYT Türkiye birincisi Ali Eren Çakıcılı’yı tebrik etti

Başkan Özgan, TYT ve AYT Türkiye birincisi Ali Eren Çakıcılı’yı tebrik etti

Kendi alanında TYT ve AYT Türkiye birincisi olan Ali Eren Çakıcılı’yı, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret etti.

Kozan Fen Lisesi öğrencisi Ali Eren Çakıcılı kendi alanında TYT ve AYT Türkiye birincisi oldu. Bu başarısı ile Kozan’ın gururu olan Çakıcılı, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan tarafından makamında ağırlandı. Özgan, göstermiş olduğu başarı için Çakıcılı’yı tebrik etti.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ; “Fen Lisesi öğrencimiz Ali Eren Çakıcılı Üniversite Sınavlarında TYT ve AYT Türkiye birincisi olarak Kozan’ımızı, ailesini ve bizleri gururlandırdı. Kendisini belediyemizde misafir ettik. Bilgisayar Mühendisi olmak istediğini belirten öğrencimizin başarılarının devamını dilerken, kendisini yetiştiren ailesini, hocalarımızı da tebrik ediyorum.” dedi.

Türkiye Birincisi olan Ali Eren Çakıcılı ise  ; “Aldığı başarıdan dolayı mutlu olduğu söyledi ve Türkiye birinciliğini getiren sonucun şansla değil sistemli ve çok çalışmanın ürünü olduğunu belirtti.  Ali Eren Çakılı ayrıca üniversite bölüm tercihinin bilgisayar mühendisliği olacağını da dile getirdi. Kozan Belediye Başkanımız Kazım Özgan’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

KOZAN BELEDİYESİ

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir