2019 Yılı Hava Sporları etkinlik planlamaları değerlendirildi

Vali Yardımcısı Şahin Bayhan beraberinde Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan, Hava Sporları Aksaray İl Temsilcisi Abdullah Kahraman ile Vali Ali Mantı’yı ziyaret etti.Aksaray’da spor faaliyetleri hakkında Vali Ali Mantı’ya bilgi veren Vali Yardımcısı Şahin Bayhan 2018 yılı spor etkinlikleri kapsamında Hasan Dağı’nda gerçekleştirilen Dünya Yamaç Paraşütü Şampiyonasının gerçekleştirildiğini Aksaray’ın hava sporlarında önemli bir yeri olduğunu belirtti.
2019 yılı etkinlik programı hakkında Vali Ali Mantı’ya bilgi veren Hava Sporları Aksaray İl Temsilcisi Abdullah Kahraman Aksaray’ın ulusal ve uluslararası yamaç paraşütü yarışmalarına ev sahipliği yaptığını sporcuların Aksaray’dan memnun bir şekilde ayrıldığını belirtti.
Kahraman; 2019 yılı etkinlik ve şampiyona planlamaları kapsamında yamaç paraşütü dalında Aksaray’da yeni faaliyetler gerçekleştirmek istediklerini belirtti.
Vali Ali Mantı sporun insan ve toplum hayatındaki önemine vurgu yaparak sağlıklı nesillerin yetişmesinde olmazsa olmazın spor olduğunu bu konuda herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapması gerektiğini vurguladı.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir