Kaymakam Keklik ve Başkan Atilla Hastane Çalışmalarını İnceledi

İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ilçede yapımı devam eden 150 Yataklı Devlet Hastanesi çalışmalarını inceledi.

Geçtiğimiz ay kazı çalışmalarının start adlığı 150 Yataklı Devlet Hastanesi’nde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerce hastane alanında temel çalışması yapılıyor. Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ve İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik ile beraber çalışmaların devam ettiği 150 Yataklı Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. İlçe Kaymakamı Keklik Ceylanpınar’da her alanda olduğu gibi sağlık alanında da son yıllarda büyük yatırımlar yapıldığını, bu yatırımların başında hastane inşaatının geldiğini söyledi.

 

“CEYLANPINARLI VATANDAŞLARIMIZIN HAK ETTİĞİ MODERN, KALİTELİ BİR HASTANE HİZMETE GİRMİŞ OLACAK”

İlçe Kaymakamı Mehmet Keklik, iki yıl içinde Ceylanpınar’ın modern bir hastaneye kavuşacağını ifade ederek, “Ceylanpınar şüphesiz Şanlıurfa’nın en önemli ilçelerinden birisidir. Gerek merkezi idarenin gerekse de belediye başkanımızın da yatırımları ile hızla gelişen ilçelerimizden biridir. Arkamızdaki alanda Ceylanpınar’a yakışan çok güzel ve modern bir hastanenin altyapı çalışmaları yapılıyor. İhalesi zaten tamamlamıştı, beton çalışmaları da başladı. İnşallah iki yıl gibi bir süre içerisinde Ceylanpınarlı vatandaşlarımızın hak ettiği modern, kaliteli bir hastane hizmete girmiş olacak. Bende Cumhurbaşkanımıza, o dönemki başbakanımıza, sağlık bakanımıza teşekkür ederim. Şüphesiz hastanenin 150 yataklı olmasında emeği geçen belediye başkanımıza da ayrıca teşekkür ederim. Çok güzel bir hizmet, çok güzel bir çalışma, ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

“CEYLANPINAR’A 150 YATAKLI DEVLET HASTANESİ GERÇEKTEN ÇOK BÜYÜK BİR HİZMET”

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, 150 Yataklı Devlet Hastanesi’nin ilçeye yapılan büyük bir hizmet olduğunu belirterek, “İlçe Kaymakamımız ile birlikte 150 Yataklı Devlet Hastanesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Şu anda alanda temelde beton çalışmaları yapılıyor. Ceylanpınar’a 150 yataklı devlet hastanesi gerçekten çok büyük bir hizmettir. Bazı dedikodular çıkmıştı. Tasarruf tedbirleri yüzünden hastane inşaatı durduruldu deniyordu. Ancak burada mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarımız devam ediyor. İki yıl içerisinde vatandaşlarımız modern hastanesine kavuşmuş olacak. Cumhurbaşkanımıza, o dönemki başbakanımıza, sağlık bakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir