Traktörcüler Sitesi yolu asfaltlandı

Yenişehir ilçesinde yer alan 1. ve 2. Sanayi Sitelerinin yollarını asfaltlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, aynı bölgede bulunan Traktörcüler Sitesi’nin yolunu da asfaltlayıp vatandaşların hizmetine sundu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 800 bin ton sıcak asfalt hedefiyle başlattığı 2018 asfalt sezonunda çalışmalarını kent merkezi dışında ilçelerin mahalle ve mahalle grup yollarında aralıksız sürdürüyor. Yenişehir İlçesinde yer alan 1. ve 2. Sanayi Sitelerinin yollarında asfaltlama çalışmalarını tamamladıktan sonra Traktörcüler Sitesi’nin yolunu da asfaltlayıp vatandaşların hizmetine sundu.

510 metre uzunluğunda 10 metre genişliğindeki yolda ilk önce eski asfaltı söken Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yolu asfalta hazır hale getirdiler. Bin 36 ton sıcak asfaltın serildiği yolu bir günde tamamlayan ekipler, yolu vatandaşların kullanımına açtı. Kısa bir süre de asfaltlanıp trafiğe açılan yoldan dolayı memnuniyetlerini dile getiren Traktörcüler Sitesi esnafları, Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir