KÖTÜ KOKULAR TARİHE KARIŞIYOR

Sağlıklı ve Temiz bir Suluova için çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, 1. Etap Toki, Şekerevleri Sitesi, Kartal Sitesi, 2. Etap Toki, Anılyapı Kooperatifi Sitesi, Huzurevi, Kapalı Pazaryeri, Şeker Okulu ve 3. Etap Toki önlerine Yeraltı konteynerleri yerleştirerek kötü koku ve hijyen konusunda adımlar atmaya devam ediyor.

“Temizlik Medeniyettir” düsturu ile hizmet eden Belediyemiz, kötü koku ve hijyen konusunda devrim niteliğinde adımlar atmaya devam ediyor. 30 adet yer altı konteynerini ilçemize kazandıran Belediyemiz, 1. Etap Toki, Estapark Sitesi, Kartal Sitesi, 2. Etap Toki, Sulucapark Sitesi, Huzurevi,  Kapalı Pazaryeri ve son olarak 3. Etap Toki’nin önüne Yeraltı konteynerleri yerleştirerek hemşehrilerimizin hizmetine sundu.

Belediyemiz ilçe genelinde uygun olan noktalarda yeraltı çöp konteyneri çalışmalarına devam edecek.5 bin litre hacme sahip yeraltı konteynerleri sayesinde yol kenarlarında biriken çöp görüntüleri, çöp kokuları tamamen tarihe karışacak.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir