Milletvekili Özkaya İlçemizi Ziyaret Ederek Toki Konutlarını İnceledi

İlçemizi ziyaret eden Afyonkarahisar Milletvekili Ali ÖZKAYA, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin SEZEN, Belediye Başkanımız Mustafa ÇİBİK ve Ak Parti İscehisar İlçe Başkanı Murat DİKMEN ile birlikte Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşası devam eden konutları inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyareti sırasında ilçemiz hakkında değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Ali ÖZKAYA;

“İscehisar’da yatırım planlarının çok iyi gittiğini belirterek, İscehisar ilçesinin tarihindeki en iyi yatırımları aldığını söyledi. Yapımı devam eden TOKİ konutları inşası oldukça hızlı teslimatların Kasım ayında yapılacağının bilgisini aldık.

İscehisar her gün gelişen ve ileriye giden bir ilçemiz olmaya devam ediyor. Mermerin taşınmasında Devlet Demiryolları ile Organize Sanayi Bölgesi istikak hattı inşaatı devam ediyor. Mermerin Demiryolu ile taşınmasının ilçe  mermercilerine büyük kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz. Yan yollar ile ilgili çalışmalarda  devam ediyor.

Doğalgaz çalışmaları tamamlanan alanlarda yolların yapımına başlandı. İscehisar tarihinde ilk kez Afyon ve Ankara Caddelerine sıcak asfalt atılacak. İscehisar’a yatırımlar kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Belediye Başkanımız Mustafa ÇİBİK ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken,  Milletvekili ÖZKAYA’ya  İscehisar’a sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir