“ÖNCÜ ARABULUCU DERGİSİ” YAYIN KURULU BARO’YU ZİYARET ETTİ

Adana’da yayın hayatın merhaba diyen “Öncü Arabulucu Dergisi” Yayın Kurulu üyeleri, Baro Başkanı Av. Veli Küçük’ü ziyaret ederek, ilk sayılarını hediye ettiler.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, derginin hukuk dünyasına, mesleğimize ve yurttaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Dergi Yayın Kurulu Üyeleri Arb. Yurdagül Gündoğan, Arb. Mustafa Attaroğlu, Arb. Tayyar Yılmaz, Arb. Zehra Akarpınar ve Arb. Hasan Çetin ile İş Hukuku alanında dava şartı olan Arabulucuğun uygulanması sırasında Avukatı olmayan işçilerin hak kaybına uğramamaları için Baro ve İşçi Sendikaları ile birlikte ortak bir komisyon oluşturularak, Adli Yardım’ın da hayata geçirilmesi suretiyle bilgilendirme ve hukuki destek hakkında projeler yapılması konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Dava şartı Arabuluculuk uygulamalarında vekil ile temsil konusunda yurttaşlarımızı bilgilendirme konusunda izlenecek yöntemler ele alındı.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Arabuluculuk sürecinde etkili taraf vekilliği konusunda önümüzdeki günlerde eğitim çalışmaları yapılacağını söyledi.

Sohbet esnasında Baro Genel Sekreteri Av. Semih Gökayaz, Arabulucuk Komisyonu Koordinatörü Yönetim Kurulu Üyesi Av. Furkan Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Nevzat Elçi ve Av. Mert Kuşdemir de yer aldılar.

Ziyaret sonunda Arb. Zehra Akarpınar ve Arb. Yurdagül Gündoğan, Baro Başkanımız Av. Veli Küçük’e “Öncü Arabulucu Dergisi’ni hediye etti.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir