BÜYÜKŞEHİR SEVGİ ELİ UZATMAYA DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ve ilçe kırsalında da hizmet veren “Sevgi Eli Uzatıyoruz” uygulaması ile vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin Eskişehir merkezinde başlattığı ve büyük ilgi gören ‘Sevgi Eli Uzatıyoruz’ uygulaması kent merkezinin yanı sıra ilçelerde ve bağlı mahallelerinde de devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile 2016 yılında başladığı ‘Sevgi Eli Uzatıyoruz’ uygulaması vatandaşların takdirini topluyor.

Proje kapsamında kent merkezi ve ilçe kırsalında ihtiyaç sahiplerinin evlerine giden alanında uzman personeller tansiyon ve ateş ölçümü, saç kesimi ve bakımı, tırnak ve cilt bakımı, banyo hizmetini ücretsiz olarak veriyor. Ekipler son olarak Alpu İlçesi Bozan Mahallesinde yaşayan vatandaşın kişisel bakım ve yıkama hizmetini gerçekleştirdi.

Yaşlı, hasta ve engelli yakını olan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin bu anlamlı hizmeti için Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibine teşekkür ettiler.

Hizmetin yaş ve cinsiyet ayırmaksızın tüm ihtiyaç sahiplerine verildiğini hatırlatan Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, evden çıkamayacak durumda olan vatandaşların 0530 915 03 51 –  0535 106 62 90 numaralı telefonları arayarak hizmetler hakkında bilgi alabileceğini belirttiler.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir