BÜYÜKŞEHİR KIRSALDA HIZ KESMİYOR

Büyükşehir Belediyesi, kış mevsimine girmeden yolların şartlarını iyileştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Görev, yetki ve sorumluluğunda bulunan yollardaki çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri son olarak Alpu ilçesi ile Alapınar Mahallesi arasında ve Han ilçesi ile Afyon’un Bayat ilçesi arasındaki yollarda asfalt sathi kaplama ve mekanik malzeme serme sıkıştırma çalışması gerçekleştiriyor.

Zemin iyileştirilmesi gerekli yerlere altyapı çalışmaları yapılarak beton boru döşeyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Han-Bayat yolunda 7 kilometrelik alanda mekanik malzeme serme sıkıştırma çalışması gerçekleştiriyor. Yoldaki altyapı çalışmalarının ardından yetkililer, Han-Bayat yolunun asfalt sathi kaplamasının da yapılacağını ifade ettiler. Alpu-Alapınar Mahallesi arasındaki yolda mekanik malzeme serme sıkıştırma ve yol genişletme çalışmalarını tamamlayan Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı personeli asfalt sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. 4 kilometrelik alanda asfalt sathi kaplama çalışması gerçekleştiren ekipler sürücüleri yol çalışmalarının olduğu alanlarda trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir