SKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE DAĞITIMI DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilkokul öğrencilerine kırtasiye dağıtımı yapmaya devam ettiklerini belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, en büyük yatırımın insana olan yatırım olduğunu belirtti.

KIRTASİYE DAĞITIMI DEVAM EDİYOR

Kültür Müdürlüğüne bağlı ekiplerin ilkokulları ziyaret ederek öğrencilere kırtasiye dağıtımı yaptıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar belediyemizin imkânları ölçüsünde eğitime destek olduk olmaya devam edeceğiz. Kentimizdeki ilkokullarda eğitim gören yaklaşık 5 bin öğrenciye kırtasiye desteğinde bulunmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz kent genelinde ilkokulları ziyaret ederek sınıflarda tek tek öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştiriyor ”dedi.
ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ ORTAYA KOYUYORUZ

İskenderun Belediyesi olarak eğitime ciddi katkılar verdiklerinin de altını çizen Başkan Seyfi Dingil, şöyle devam etti: “Bunu sadece kırtasiye yardımlarıyla bırakmıyoruz. Gördüğünüz gibi okullarımızın çevre düzenlemeleri yapılıyor. Beraberinde okul bahçesinde bazı düzenlemeler yapılmaya devam ediliyor. Dönem dönem okul müdürümüz ve okul aile birliğimiz aracılığıyla gerek bu okulda gerek başka okullarda ihtiyaçlarla alakalı konular gündeme geliyor ve bunları da imkânlarımız doğrultusunda bir bir gidermeye çalışıyoruz. Elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz ”şeklinde konuştu.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir