GEMLİK BELEDİYESİ CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASINI KUTLADI

Camiler ve Din Görevlileri Haftası, Gemlik Belediyesi’nin organizasyonu ile Atatepe Sosyal Tesisi’nde kutlandı. Programa Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, başkan yardımcıları Ahmet Avcı, Vedat Büyükgölcügezli ile Gemlik Müftüsü Mehmet Reşat Şavlı ve ilçede görevli hocalar katıldı.

Din görevlilerinin hassas konularda toplumu bilgilendirme ve İslamı doğru anlatma konusunda büyük sorumluluk sahibi olduğunu, bu sorumluluğu hassasiyetle yerine getirmeye çalıştıklarını dile getiren Müftü Şavlı, bu anlamlı günde din görevlilerini unutmayan Gemlik Belediyesi’ne teşekkür etti.

Öte yandan din görevlilerinin çocuklardan başlayarak tüm vatandaşlara önemli hizmetler verdiğini belirten Başkan Yılmaz’da , dini doğru anlatmada ve vatandaşları iyiye, güzele yönlendirmedeki hassasiyetleri sebebiyle kendilerine teşekkür etti. Din görevlileri ile bir süre sohbet eden Başkan Yılmaz, Müftü Şavlı ile hocalara hediyeler takdim etti.
EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir