Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetimler Zirvesi Tamamlandı

Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Zirvesi, Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde başladı.

Akıllı ulaşım projelerinin ve kentsel dönüşümün konuşulduğu zirveye Türkiye’nin dört bir yanından gelen belediye başkanları ve akademisyenler katıldı.

Kentsel dönüşümün farklı başlıklar altında konuşulduğu zirvede; kentsel dönüşüm sosyal, ekonomik ve siyasal yönleriyle ele alındı. Yerel yönetimlerin başarılı projelerinin de ödüllendirileceği zirvede yerel yöneticiler, bilgi paylaşımında da bulundu.

2017 yılında düzenlenen ödül töreninde iki ayrı kategoride ödül alan Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’te zirveye katıldı. Geride kalan 9 yılda ödül alan belediyeler ve projelerinin de sergilendiği resim sergisinde ise Şavşat’ın iki projesi yeraldı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir