Kadirli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan Mahalle Parkı hizmete girdi.

Şehit Kansu Küçükateş Mahallesinde yapımı tamamlanan Mahalle parkının hizmete girdiğini söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, her mahalle bir park projesi ile parkların bir bir tamamlanmaya devam ettiğini söyledi.

Çalışmaların tamamlanması ile birlikte mahalle sakinlerinin rahat bir nefes aldıkları bir mekan olan Mahalle Parkı’nın ilçemize ve mahalle sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Tarhan, parka vatandaşlarımızın sahip çıkmasını istedi.

Modern bir park yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Tarhan şunları kaydetti;

” Söz verdiğimiz gibi her mahalleye bir park projesi ile mahallelerimiz parklarına kavuşuyor. Şehit Kansu Küçükateş Mahallesinde içerisinde çocuk oyun gurupları, yürüyüş alanları, banklar ve kamelyaları bulunan parkımızı tamamladık. Mahalle parkımız ilçemize ve mahallemize hayırlı olsun”

  EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir