Başkan Günel, Üzüm ve Badem Üreticilerini Ziyaret Etti

Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, üzüm bağına giderek üzüm üreticileri ile bir araya geldi.
Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, üzüm ve badem üreticilerini çalışma alanlarında ziyaret ederek, üzüm kesti ve badem topladı.
“Emekten Yanayız”
Üreticinin yanında olduklarını kaydeden Gülnar Belediye Başkanımız Ahmet Günel, “Gülnar’da üretim yapan, bu üretimde emeği geçen herkesle bir arada olmaya gayret ediyoruz. Çünkü biz bu ilçenin toprağına, havasına, suyuna bağlıyız. Tüm derdimiz bu topraklardaki verimi, bereketi artırmak, üreticimize destek sağlamak. Bu nedenle üzüm ve badem üreticilerimizle bir araya geldik. Üzüm, badem üreticilerimizle birlikte bağda üzüm kestik, badem topladık ve hasbihal ettik. Onların istek ve taleplerini dinledik. Üreten, emekten yana olan herkesin biz de yanındayız. Allah bereketimizi daim etsin” dedi.
Üzüm ve badem üreticilerimiz ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanımız Ahmet Günel’e teşekkürlerini sundular.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir