Çukurova Kalkınma Ajansı İle Protokol İmzaladık

Belediye Başkanlığımız ile Çukurova Kalkınma Ajansı arasında “Karaisalı’da Varda, Huzur Orada” projesinin protokol imza töreni gerçekleştirildi.

Çukurova Kalkınma Ajansı yetkilileri ve Karaisalı Belediye Başkan Yardımcımız Recep Ak’ın da bulunduğu imza töreni sonrası konuşan Belediye Başkanımız Saadettin Aslan, “Belediye Başkanlığımız ile Çukurova Kalkınma Ajansı arasında “Karaisalı’da Varda, Huzur Orada” projesinin protokol imza töreni tüm engellemelere rağmen gerçekleştirildi. Projenin maliyetinin yüzde 75’i Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacak. Kapıkaya Kanyonu ile Varda Köprüsü arasında yapılacak olan bu çalışmada macera parkı, çocuk oyun parkı, çeşitli ahşap donatılar, yürüyüş yolu, ıslah çalışması, çeşmeler ve diğer çalışmalar yapılacak. Bölgenin turizme kazandırılması noktasında bir adım daha atılmış olduk. Sonuçta Karaisalı esnafı ve yerel halk ile kazanan Karaisalı olacak” dedi.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir