Boğaçhan Ünal ;şeffaf yönetim anlayışı bizimle birlikte başladı .

Boğaçhan Ünal ;şeffaf yönetim anlayışı bizimle birlikte başladı .

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal 4 yıllık hizmetlerini halkının karşısında basına açık olarak düzenlediği toplantı ile anlattı .

Toplantı Karataş halkının  yoğun katılımı ile birlikte Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer , Adana Milletvekili İbrahim Özdiş , CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut , Belediye Meclis Üyeleri   ve partililer katılım gösterdi .

4 yıllık görev süresi içerisinde yapılan çalışmaları anlatan Başkan Ünal “ şeffaf belediyecilik anlayışı ile aldığımız görevi 4 yıldır samimiyetimizle devam ettiriyoruz . Açık yüreklilik ile hiçbir belediye başkanının  yapmadığı halk ile bütünleşmeyi, biz yönetimimiz ile birlikte 2014 yılından bu yana gerçekleştiriyoruz . Halk günleri , mahalleler ile istişareler ve her yıl  yapılan değerlendirme toplantıları ile halkımızın merak ettiği soruları cevaplayarak, arkasında olduğumuz çalışmalarımızı halkımıza anlatıyoruz . Mağdur edebiyatı ile polemik yaratma çabasında değiliz .Gelir ve  gider tablosu ile yapılan kesintileri siz değerli halkımızın takdirine sunuyoruz  . Hizmet konusunda bizler diğer ilçe belediyelerimiz ve Adana Büyükşehir Belediyelerimizin destekleri ile elimizin uzanamadığı , bütçemizin yetmediği noktalarda destekler ile memleketimize hizmetler  getiriyoruz . Bu nokta da en büyük destekçimiz olan Seyhan Belediye Başkanımız Zeydan Karalar’a da sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum . Ayrıca talep ettiğimiz bazı hizmetler konusunda bizleri kırmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye de teşekkürlerimizi sunarım .

Bizler halkımızdan aldığımız güç ile şeffaf bir yönetim sergiler iken daima halkımızın yanında memleketimizin menfaatleri doğrultusunda adım atarak hareket ettik  .Hizmetin memlekete nereden geldiğini önemsemeden ,halkına ihanet eden hainlere inat , mücadelemizde başarımızı engellemek isteyenlere inat , yapılan saygısızlıkları ve yıpratma çabalarını görmezden gelerek hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirdik. Kirli siyasetleri ile şahsıma yapılan saldırı adımı değil , memleketimizi kirletmekte ,memleketimizin istikbaline kendi çıkarları uğruna kara lekeler vurulmakta . Dört yılda memleketin gördüğü hizmeti hiçe sayıp , sırf amaç karalama olsun diye çamur atanların çabasının sonuçsuz kalacağı ve kaybedenin yine kendileri olacağını da buradan belirtmek isterim . Belediye Başkanı kimliğim ile karşınızdayım bugün.Bir partili olarak değil . Bizler sosyal demokrat belediye anlayışı ile  partili , partisiz ayırmaksızın hizmetlerimizi imkanlar zorlanarak halkımıza ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam edeceğiz . “dedi .

Hizmet yılı değerlendirme toplantısı Başkan Ünal ın konuşması sonrası  soru – cevap şeklinde devam ederken halka mikrofon,kalem ve kağıt uzatıldı . Kimi mikrofon ile sorularını sorarken ,kimisi de yazılı olarak başkana soru sormayı tercih etti . Başkan Ünal sorulan tüm sorularak açık yüreklilik ile cevap verirken bir vatandaşın “Meyve Veren Ağaç Taşlanır “ atasözü ile tebrik etmesi de katılım gösteren vadandaşlar tarafından büyük alkış aldı .

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Toplantı sonunda katılım gösteren  tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederek   toplantıyı sonlandırdı .

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir