MHP SEÇİM STARTINI BULDAN’DAN VERDİ İLK BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ŞEVİK

MHP Denizli Teşkilatı, Mart 2019’da yapılacak yerel seçim için startını verdi. Uzun bir süredir sahada çalışmalarını sürdüren İl ve İlçe teşkilatları bugün ilk belediye başkan adayını Buldan’da açıkladı. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Buldan Belediye Başkan Adaylarının Mustafa Şevik olduğunu ilan etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli’de seçim startını Buldan’dan verdi. Başkan adayını açıkladı. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, yoğun bir katılımın olduğu ilçe parti binasında düzenlediği basın toplantısında iddialı konuştu. Birtürk,” Biz Denizli’nin her karış toprağını dolaşabilmek, halkımızla buluşmak için 7 ay öncesinden yola çıktık. MHP’ye teveccüh her geçen gün artıyor. 2019 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde iddialıyız. Buldan bizim için önemli ilçelerimizden birisi. O yüzden de ilk adayımızı da buradan açıklamak istedik. Buldan Belediye Başkan Adayımız Mustafa Şevik. Kendisinin Buldan ve partimiz için önemli işler yapacağına inanıyoruz. Buldan Belediye Başkanlığını Temel Başbuğ’dan sonra bir dönem nadasa bırakmıştık. Şimdi yeniden yeşerme zamanı. Buldan’ı yeniden alacağımıza ve belediyenin burcuna MHP bayrağını dikeceğimize inanıyorum” dedi.

Başkan Birtürk, konuşmasının ardından alkışlar arasında Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Şevik’i tanıttı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir