Lice’de Kilitli Parke Taşı ve Kaldırım Çalışmaları Hızla Devam Ediyor.

Lice Belediyesi tarafından  kırsal mahallelerimizde kilit parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Lice Belediyesi ilçe merkezindeki imkân ve hizmetlerin tamamını kırsal mahallelere de götürüyor. İlçenin her noktasında yaşayan vatandaşların hizmetlerden eşit faydalanmasını amaçlayan belediye, ilçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de hummalı bir çalışma yürütüyor.

Lice Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri ilçe merkezinde 36.000 m2 kaldırım, Oyuklu kırsal mahallesinde 26.076 m2’lik yapılması planlanan kilitli parke taşı döşemesi çalışmalarına başladı.

Kaymakam/Belediye Başkanı Abdulkadir Çelik, ‘’ilçemizde gerek merkez mahallelerde gerekse kırsal mahallelerde önemli yatırımlara imza attık. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe hedefimize ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz yok’’ dedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir