Türkeli, Ağlıboğaz ve Bağlar Mahallerimizin Tüm Yollarını Yapacağız

Belediyemiz Yol Şantiye Şefliğimize bağlı ekipler, Türkeli, Ağlıboğaz ve Bağlar Mahallelerimizde ara sokaklarda sıcak asfaltlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Belediyemiz Yol Şantiye Şefliğimize bağlı ekipler havaların normal seyrinde devam etmesinden yararlanarak hiç boş durmadan Ağlıboğaz, Türkeli ve Bağlar Mahallelerimizdeki ara sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını yoğunlaştırdılar.

Asfalt çalışmalarının yerinde inceleyen ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen  Belediye Başkanımız Musa Öztürk’e mahalle muhtarlarımız Cengiz Büyüköztürk, Hüseyin Bozkurt, Kadir Bursal ile Kozan Ülkü Ocakları Başkanımız Harun Yılmaz’da  eşlik etti.

Başkanımız Musa Öztürk, Türkeli, Ağlıboğaz ve Bağlar mahallelerimizde asfaltsız yol bırakmayacağız dedi.  Başkanımız, “bu üç mahallemizin yol sorunlarını ekiplerimiz ile sırasıyla çözüyoruz. Şu ana kadar Ağlıboğaz mahallemizde 22 sokak Türkeli Mahallemizde 14 sokak tamamlandı. Buradaki çalışmalar asfaltsız ve bozuk yol kalmayana kadar aralıksız devam edecek. Büyükşehir yasasından dolayı sıkıntılar yaşadık vatandaşlarımız bizi eleştirmekte gayet haklı. İnşallah o yasada değişirde hizmetlerimiz kat kat artar. Çünkü biz hizmete talip olduk. Tüm ekibimizle gece gündüz demeden imkanlarımız doğrultusunda var gücümüzle vatandaşlarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz. Bu üç mahallemizin ortak kullandığı eski adı ile Palmiye caddesi yeni adıyla Şehit Ziya Özkozanoğlu caddesini sil baştan yapacağız. Bu mahallerimize yeni park projelerimiz de var. İnşallah onları da kısa süre de hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımız bize güvensin, desteklerini esirgemesin yeter dedi.

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen kredi konusuna da değinen Başkanımız, “Bir takım kişiler hizmetimizi engellemeye çalıştılar. Hizmetin önünde kimse duramaz. Biz o kredi ile makam aracı felan almayacağız. Greyder, Kamyon, Dozer alacağız. Kırsal mahallerimiz ile yani köylerimiz ile 105 tane mahallemiz var. Tüm mahallerimize hizmet götürmek için yollarını asfalt yapmak için bu krediyi çekiyoruz. Kozan için Kozan’lı için kullanacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi”.

Asfalt çalışmalarını yakından takip eden mahalle muhtarlarımız Cengiz Büyüköztürk, Hüseyin Bozkurt ile Kadir Bursal mahallerinde ki çalışmalardan ötürü Belediye Başkanımız Musa Öztürk’e ve ekiplerimize teşekkür etti.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir