ŞENLİKLERİN İKİNCİ GÜNÜNDE İZCİ ATEŞİ VE HAKAN SEKİN KONSERİ

İZCİLERDEN ŞENLİK TEPESİNDE AY YILDIZ MOTİFİ
Osmaniye Belediyesi Zorkun Yaylası 25.Çocuk Şenlikleri ikinci günü dolu dolu geçti. Gün boyu devam eden yaklaşık 20 dalda yapılan yarışmaların ardından şenlik tepesinde kamp kuran Osmaniye Belediyesi İzcilik Kulübü kamp ateşi yaktı. Kamp ateşi öncesinde izcilerin oluşturduğu ay yıldız motifi büyük alkış aldı. Daha sonra genç izciler tüm vatandaşlarla birlikte kamp ateşini yaktılar. İzciler marş ve şarkılar söyleyerek hem eğlendi hem eğlendirdi. Vatandaşların da eğlenceye katıldığı gecede çalan müzikler eşliğinde katılımcılar doyasıya eğlendi.
GENÇ SANATÇI HAKAN SEKİN COŞTURDU
Osmaniye Belediyesi Zorkun Yaylası 25.Çocuk Şenlik kapsamında düzenlenen Hakan Sekin konseriyle ikinci gün tamamlandı. İzcilerin kamp ateşi sonrası başlayan konser gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren Hakan Sekin şenlik tepesinde vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. Şarkılara gençler hep bir ağızdan eşlik ederek gönüllerince eğlendiler. Konser sonrası düşüncelerini aktaran vatandaşlar şenliklerde bol bol eğlendiklerini belirterek bu organizasyonları düzenleyen Osmaniye Belediyesine teşekkür ettiler.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir