Savaştayız ama kazanacağız

MÜSİAD Adana Şubesi Başkanı Burhan Kavak, Türkiye’nin ekonomik savaş verdiğini, dış destekli darbe girişiminde olduğu gibi bu saldırının da güç birliğiyle bertaraf edileceğini söyledi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğluve AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni’nin Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adana Şubesi’ni ziyaretinde konuşan Kavak, ülkemizin etik dışı siyasi oyunlarla ekonomi üzerinden yıpratılmaya çalışıldığını söyledi.
Uygulanan milli ekonomi modelinin saldırı altında olduğunu belirten Kavak, “Ülkemizi büyütmeye, geleceğimize daha güçlü ve daha refah içerisinde bir ülke teslim etmeye kararlıyız. Bu yolda Devlet Başkanımızın sonuna kadar yanında olacağız. Milletimiz zor zamanda kenetlenir. Bu zor durumda da öyle olacak. Türkiye’nin en geniş tabanlı sermaye kuruluşu olarak MÜSİAD, bu mücadelede üzerine düşen her ne varsa yapmaya hazırdır. Cenab-ı Allah doğruların yanındadır” dedi.
ÇALIŞMA İLİŞKİLERİNE YÖNELİK İSTİŞARE
AK Parti Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu da teşekkür ziyareti kapsamında konuk oldukları MÜSİAD Adana Şubesi’nde yönetim kurulu üyeleriyle çalışma hayatına yönelik görüş alışverişinde bulundu.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir