AK Partili Şahin Tin’den ekonomik saldırıya karşı birlik çağrısı:

BU BELAYI DA SAVACAĞIZ!

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kale İlçesi’nde 22. Kaledavaz Biber Festivali’ne katıldı. Milletvekili Şahin Tin burada yaptığı konuşmada ülke ekonomisine yönelik saldırılara karşı halkı birlik olmaya davet ederek, “Birlik olacağız. Birliğimizi ve dirliğimizi kimseye bozdurtmayacağız. Allah’ın izniyle kimse de bozamayacak. Hep birlikte bu saldırının da üstesinden geleceğiz. Bu belayı da savacağız” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 22. Kaledavaz Biber Festivali’ne katıldı. Burada stantları gezen, vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Şahin Tin, festivalin açılışında da bir konuşma yaptı.

“KALE HEP YANIMIZDA OLDU”

Kale halkının her zaman AK Parti’nin yanında olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin, “Kale ilçemiz Denizli’de hep bizimle birlikte oldu. Kale de hak ettiğini aldı. Kaleli kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kale’ye güzel hizmetler getirildi. Bundan sonra da Kale ne istiyorsa vermeye devam edeceğiz. Çünkü siz bunu hak ediyorsunuz. Kale’nin çalışkan insanları, her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Kale biberi, tütünü, turizmi ile ekonomimize önemli katkılar sağlıyor. Kale ilçemiz büyümeye devam edecek. Biz de bu büyümeye elimizden gelen katkıyı sağlamayı sürdüreceğiz. Festivalin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

“EKONOMİMİZE SALDIRIYORLAR”

Konuşmasında ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Türkiye gerçekten çok sıkıntılı dönemlerden geçti. Son 5-6 yıldır her türlü kötülüğü yapmaya çalıştılar ve devam ediyorlar. Gezi olaylarıyla, yargı darbesiyle, medya darbesi ile bu ülkenin üzerinde oyunlar oynamak isteyenler çıktı. Ama sizlerin desteği ile bunların hepsi bertaraf edildi. 15 Temmuz darbe girişiminde de aynı oyunu oynamaya çalıştılar. Ama halkımız, kahramanca, yiğitçe, cesurca bir karşı duruş sergiledi, oyunları bozdu, FETÖ’cüleri yerle bir etti. Allah’ın izniyle, PKK’yı da, PYD’yi de DAEŞ’i de yok edeceğiz. Ve bu ülke refaha erecek. Bu bizim Türkiye olarak hakkımızdır. Allah’a şükür güçlü bir liderimiz var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu ülkeyi en iyi noktaya getireceğiz, yükselteceğiz” dedi.

“BİR OLALIM, DİRİ OLALIM, İRİ OLALIM”

Türkiye’nin yeni bir saldırı ile karşı karşıya olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin, “Şu anda ekonomik darbe girişiminde bulunuyorlar. Ekonomimizi bozmaya çalışıyorlar. Doları yükseltmek istiyorlar. Altını fahiş fiyatlara getirmek istiyorlar. Enflasyonu yükseltmek istiyorlar. Faizleri yükseltmek istiyorlar. İşte buna hep beraber, toplum olarak engel olmalıyız. Birlikte olacağız. Birliğimizi ve dirliğimizi kimseye bozdurtmayacağız. Allah’ın izniyle kimse de bozamayacak. Hep birlikte bunun da üstesinden geleceğiz. Bu belayı da savacağız. Amerika’sı da, batısı da, kuzeyi de, güneyi de, her nereden gelirse gelsin, bu saldırıları alt edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Hep birlikte bunu başaracağız. Yeter ki, biz sağlam duralım, inançlı olalım, işimizi en iyi şekilde yapalım. Bir olalım, iri olalım, diri olalım” dedi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir