Seydişehir Belediyesi makine parkı hizmet binası açıldı

Konya’nın Seydişehir İlçe Belediyesi makine parkı yeni hizmet binasının açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Seydişehir Belediyesi tarafından Taşağıl yolu üzerinde bulunan makine parkı hizmet binası açılışına Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci, İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve protokol üyeleri katıldı.
Törende konuşan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yerel yönetimlerde 4,5 yılın tamamlanmak üzere olduğunu hatırlatarak, seçim vaatleri arasında yer alan araç parkının açılışı için toplandıklarını söyledi. Başkan Tutal, “Makine parkı binamız derme çatma bir bina idi. Zor şartlar altında çalışılıyordu. Diğer projelerimizle birlikte hizmet binamızın inşaatına başladık. Kısa sürede tamamladık. Makine parkımız araç ve ekipman konusunda güçlü bir yer. Bizden önceki görev yapan belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum, araç konusunda takviyelerde bulunmuşlar. Bizde 35 araç takviyesi gerçekleştirdik” dedi.
Protokol konuşmalarının ardından kurdele kesilerek yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir