KIRIKHAN BELEDİYE BAŞKANI AYHAN YAVUZ İLK GÜNKÜ AŞKLA ARI GİBİ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR

Gelişen, değişen, büyüyen Kırıkhan’ın Mimarı olan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, göreve geldiği ilk günden bu güne kadar yapmış olduğu devasa projelerle Kırıkhan’ı Hatay’ın lider ilçesi yaptı.
“Birlikte başaracağız” sloganıyla yola çıkıp Kırıkhan’a hizmet noktasında toplumun her kesimini hizmete dâhil eden ve bu bağlamda eski bölge Milletvekili Mehmet Öntürk, Kültür Bakan yardımcılığı dönemi ve mevcut 27.dönem Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, STK temsilcileri, iş adamları ve hemşerilerinin de tam desteğiyle, birlikte tarih yazılarak Kırıkhan’a Doğalgazın gelmesi münasebetiyle başlatılan doğalgaz altyapı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Yapılan Doğalgaz çalışmaları kapsamında ilk etapta başlatılan Cumhuriyet mahallesi, Yeni mahalle ve Tayfur Sökmen Bulvarı ile ikinci etapta başlatılan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, İnönü Bulvarı ve Şehit Onur Karasu Bulvarında ise altyapı çalışmaları yeni tamamlandı.
Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Doğalgaz altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Fen İşleri Müdürlüğü hizmet ekibine verdiği talimatlar doğrultusunda Muhsin Yazıcıoğlu bulvarı ve İnönü Bulvarında Doğalgaz altyapı çalışmaları sonrasında halkın yaz ayında toz ve topraktan etkilenmemesi için asfalt yama çalışması gerçekleştirilmeye devam ediliyor.
Ayrıca, Tayfur Sökmen Caddesinde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve asfaltlama çalışmaları iki ayrı ekiple tüm hızıyla devam ediyor.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ yaptığı açıklamada; “ Göreve gelmeden önce hizmetin en iyisine layık olan Kırıkhan’ın güzel insanlarına söz vermiştik.
Hamdolsun ki yüce Rabbim sizlere vermiş olduğum sözlerde beni mahcup etmedi ve hemşerilerimize vermiş olduğumuz vaatlerin % 90’ lık kısmını tamamlamak nasip oldu.
Bundan sonraki kısa süre içerisinde de devam eden hizmetlerimizi tamamlamayı hedefliyoruz.
Bu mana da bütün hemşerilerimiz görüp yaşamaktadır ki, bugün Kırıkhan’ın her tarafını şantiyeye çevirdik. Bütün ekiplerimizle arı gibi çalışmaya devam ediyoruz, bundan sonra da görev süremizin tamamlanmasına kadar aynı şevkle devam edeceğiz.
Elbette ki bu başarılı hizmetleri ilçe halkımız ve hizmet ekiplerimizle birlikte başardık. Bundan sonrada birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu manada memleketimize hizmette emeği geçip destek olan bütün hemşerilerimize sonuz şükranlarımı sunarım” dedi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir