En Güzel Bahçe Seçildi

44.Gerze Kültür ve Sanat Festivali kapsamında gelenekselleşen yarışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Gerze Belediyesi tarafından düzenlenen bu yarışmalara vatandaşın ilgisi yoğun olurken 25 Temmuz tarihinde iki yarışma daha düzenlendi.Bunlardan ilki ise En Güzel Bahçe Yarışması oldu.Belediyemize yapılan müracatlar sonucunda Safiye AYDIN, Sündüs YUVACI, Seray Gamze DEMİR, Ahmet ERGÜN ve Deniz MIZRAKLI bahçeleri dolaşarak incelemelerde bulundu.Toprağın dokusundan çiçeklere ve bahçe temizliğine kadar ayrıntılı bir şekilde incelemede bulunan heyetimiz dereceye giren yarışmacıları belirlerken, gittikleri ziyarette bahçe sahiplerinin herzaman olduğu gibi misafirperver tutumu karşısında teşekkür ettiler.

Yapılan oylama 1 ile 10 arası puanlamayla gerçekleşirken ilçemiz esnaflarından olan ve ziyaretçilerin ilgi odağı olan bahçenin sahibi Kadir ÖĞÜTLER birinci, Mustafa Kenan YILMAZ ikinci, Aylin ANAKÖK ise üçüncü oldu.

Belediye Başkanlığı olarak yarışmaya katılan ve ilçemiz doğasının gelişmesi hususunda büyük emek harcayan vatandaşlarımıza teşekkür eder, saygılar sunarız.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir