DEFNE BELEDİYESİ ÇOCUK ŞENLİĞİ SAMANKAYA MAHALLESİNDEYDİ

Defne Belediyesi’nin çocuklar için gerçekleştirdiği Çocuk Şenlikleri her hafta farklı farklı mahallere ulaşmaya devam ediyor.
Defne Belediye Tiyatrosu bünyesinde Usta Tiyatrocu Ali Gezgin koordinatörlüğünde süren Çocuk Şenlikleri Samankaya Mahallesindeki çocuklarla bir araya geldi.
Tiyatro oyunu, animasyonlar, yarışmalar ve yüz boyama etkinlikleri ile dolu dolu ve eğlenceli vakit geçiren çocukların yanı sıra ailelerde güzel bir gün geçirmenin tadını çıkardı.
Kendilerine ikram edilen dondurmalar ve dağıtılan hediyeler ile oldukça mutlu oldukları gözlenen çocuklar ve aileleri; Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a ve Defne Belediyesi tiyatro ekibine teşekkür ettiler.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir