Hatem çalışanlarına kişisel gelişim eğitimi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (GASMEK) içerisinde yer alan İş ve Sosyal Hayatta İletişim konulu kurs, GASMEK işbirliğinde Özel Hatem Hastanesinde gerçekleştirildi.

Hastanenin çeşitli birimlerinde görev yapan personellerin katıldığı eğitimde GASMEK eğitimcisi Serda Aslan, ” Kişisel gelişim ,insanı sosyal hayatında iş hayatında ,özel hayatında etkili, verimli, güçlü kılarak hayatına yön vermeyi amaçlar. Kişi bunu ancak farklı öğrenmeler gerçekleştirerek yapar. Bu öğrenmeler arasında etkili kurduğu takdirde yaratıcı düşünme becerisi kazanabilir. kişisel gelişim ile bu amaç doğrultusunda , kişi ilişkileri güçlendirip geliştirerek yapılandırmaktadır” ifadelerini kullandı.

Eğitimden çok memnun kaldıklarını belirten Hatem Hastanesi çalışanları, desteklerinden dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.
30 personelin katılımıyla gerçekleşen eğitim bitiminde yapılan sınavda tüm katılımcılar başarılı olarak sertifika almaya hak kazandı.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir