Alanyaspor’da Yeni Sezon Hazırlıkları

Spor Toto Süper Lig takımlarından Aytemiz Alanyaspor, yeni sezon hazırlıklarını Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinin Topuk Yaylası’nda sürdürdü.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Aytemiz Alanyaspor, yeni sezon hazırlıklarını Düzce‘nin Kaynaşlıilçesinin Topuk Yaylası‘nda sürdürdü.

Akdeniz temsilcisi, Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde, teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde sabah dayanıklılık çalışması ve dar alanda çift kale maç yaptı.

Futbolcular akşam antrenmanında ise taktik çalışmaları yaptı. Tam kadro yapılan antrenmanda hafif sakatlığı bulunan Cenk Ahmet Alkılıç, takımdan ayrı koşu yaptı.

Aytemiz Alanyaspor kamp çalışmalarını yarın yapacağı çift idmanla sürdüreceği bildirildi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir