Ampute futbol ve okçuluk sahasında sona doğru

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Akkent Spor Köyü’ne, Ampute Futbol Takımı ve Okçuluk sporu için yapılan saha çalışmalarını inceledi.

Türkiye’nin en büyük tesislerinden birisi olan Akkent Spor Köyü’ne yapılan Ampute Futbol Takımı ve Okçuluk Sporu Sahası’nda çalışmalarda son aşamaya gelinirken, Tahmazoğlu , sahanın kısa bir süre sonra hizmete açılacağı müjdesini verdi.
“Herkes spor yapabilecek”
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey ilçesinin sporun cazibe merkezi haline geleceğini belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak sporu destekliyoruz ve sporun yapılabilmesi için tesisleşmeye büyük önem veriyoruz. Göreve geldiğimiz günden buyana 22 tane fitness salonu ve Türkiye’de bir ilke imza atarak, Akkent Spor Köyünü yaptık. 86 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu Akkent Spor Köyümüz Türkiye’nin en büyük spor alanlarından bir tanesi. İçerisinde kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, halı saha, tenis kortu, voleybol sahası ve kapalı spor salonumuz bulunuyor. Bunların yanına okçuluk ve Ampute Futbol takımımız için bir saha inşa ettik.Kısa bir süre içerisinde burayı hizmete açmış olacağız. Böylelikle genç, yaşlı, çocuk demeden vatandaşlarımız hangi spor dalını yapmak istiyorsa burada yapabilecek.Tesisimizin Şahinbey’imize ve Gaziantep’imize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir