TEKİRDAĞLI KADINLARDAN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

Eskişehir’e günü birlik gezi için Tekirdağ’dan gelen yaklaşık 100 kadın, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ettiler.

Eskişehir’de hayata geçen başarılı şehircilik projelerini yerinde görmek isteyen yurttaşlar, Türkiye’nin dört bir yanından Eskişehir’e akın etmeye devam ediyor. Son olarak Tekirdağ Çukuryurt ve Çayla Mahallesi sakinleri, Odunpazarı, Sazova, Kentpark ve Porsuk Çayı kenarındaki gezilerinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ettiler. Meclis salonunda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Büyükerşen, “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başta olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlarınız ile yakın ilişkilerimiz var. Tekirdağ’ı ve Tekirdağlıları çok seviyoruz. Atatürk’e ve onun ilkelerine bağlı, aydın, çağdaş tüm hemşerilerinize selam ve sevgilerimizi iletin” dedi.

Eskişehir’de gerçekleştirilen çalışmalara hayran kaldıklarını ifade eden Çukuryurt Mahalle Muhtarı Mümin Değirmenci, “Tekirdağ’da tüm vatandaşlarımız Yılmaz Büyükerşen’i tanır, Eskişehir’de gerçekleştirdiği çalışmaları bilir. Gezdik ve gördük ki anlatıldığı kadar huzurlu ve mutlu bir kent yaratmışsınız. Hayata geçirdiğiniz çalışmaların tüm yerel yönetimlere örnek olması gerekir” şeklinde konuştu.

Sohbet ortamında geçen ziyaretin sonunda Başkan Büyükerşen misafirleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir