Bakan Gül ve Milletvekillerinden Yavuzeli’ne Teşekkür Ziyareti

24 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretlerini sürdüren Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve AK Parti Gaziantep milletvekilleri Yavuzeli ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Yavuzeli İlçe Başkanlığında, Belediye Başkanı M. Kemal Sakaroğlu, İlçe Başkanı Mehmet Ali Polat ve partililer tarafından karşılanan Bakan Gül ve Milletvekilleri ilçe binasının önünde vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Ziyarette konuşan AK Parti Yavuzeli İlçe Başkanı Mehmet Ali Polat, partililere verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Açıklamalarda bulunan Bakan Gül ise, “Yavuzeli ilçemize 24 Haziran’da partimize verdiği destekten dolayı teşekkür ederim” dedi.

Adalet Bakanı Gül ve AK Parti Gaziantep milletvekilleri, Yavuzeli ziyareti sırasında vatandaşlarla sohbet edip, sıkıntılarını dinledikten sonra ilçeden ayrıldılar.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir