ÇEVDOSAN ile Mezitli Belediyesi arasında geri dönüşüm protokolü imzalandı

Mersin’de geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren ÇEVDOSAN, ambalaj atığı toplama ve ayrıştırma alanında Mezitli Belediyesi ile 3 yıllık protokol imzaladı.
ÇEVDOSAN Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Akbaş ve Mezitli Belediye Başkan Yardımcısı Ertan Güner tarafından imzalanan protokol kapsamında taraflar yaptıkları sözleşemeden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.
Mersin’de birçok belediye ile iş ortağı olduklarını dile getiren Akbaş, “Birçok belediye ile imzaladığımız protokolü Mezitli Belediyesi ile de imzaladığımız için son derece mutluyuz. Geri dönüşüm alanında ambalaj atığı toplama ve ayrıştırma gibi hususlarda Mezitli Belediyesi’ne hizmet vereceğiz. Mezitli, kentimizin şuanda en çok ilgi gören ilçelerinden birisi. Geri dönüşüme verdikleri desteklerden dolayı Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’a, Başkan Yardımcısı Ertan Güner’e ve tüm belediye çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir