TÜRKİYE SANDIK BAŞINDA

Mardin Valisi Mustafa Yaman, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına gitti.

 

Mardin Valisi Mustafa Yaman, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandık başına gitti.

Vali Yaman, eşi Gülseren Yaman ile oyunu kullanmak için Zinciriye İlköğretim Okulu’na geldi. Girişte vatandaşlarla sohbet eden Yaman, daha sonra eşiyle 1269 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Vali Yaman, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlerin Türkiye için hayırlı ve güzel olacağını düşündüğünü belirtti.

Mardin genelinde bin 631 sandıkta 470 bin civarında vatandaşın oy kullanacağını anısatan Yaman, şöyle konuştu:

“Şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yok. Bildiğiniz gibi aylar öncesinden hazırlıklarımızı yapmıştık ve bunları da sizinle paylaşmıştık. 13 binin üzerindeki güvenlik görevlimiz, asker, polis ve korucularımızla vatandaşlarımızın özgür iradelerini sandığa yansıtabilmeleri konusunda tedbirler alındı.”

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir