Milletvekili Koçer, Ailesiyle Birlikte Oyunu Kullandı

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer anne ve babası ve eşi Füsun Koçer’le birlikte sabah saatlerinde Sarısalkım Ortaokulu’nda oyunu kullanarak, “Türkiye’de bugün bir demokrasi şöleni yaşanıyor” dedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için oy verme işlemi Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Gaziantep’te de başladı. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, oyunu Sarısalkım Ortaokulu’nda babası Mehmet, annesi Ayten ve eşi Füsun Koçer ile birlikte kullandı. Oy kullanma işleminin ardından kısa bir değerlendirme yaptı. Koçer yaptığı değerlendirmede bulanarak, “Seçimler demokrasi şölenidir. Milli iradenin sandığa yansımasıdır. Allah milletimizin ve devletimizin hakkına hayırlısını versin. Söz ve karar milletimizindir” dedi.

Sandık görevlilerine de başarılar dileyen Koçer, oy kullanma işleminin tamamlanmasının ardından okuldan ayrıldı.

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir