Şimşek ve Gül Gaziantep’te

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep Sanayi Odasını ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep Sanayi Odasını ziyaret etti.

Gaziantep Sanayi Odasından (GSO) yapılan yazılı açıklamaya göre, Şimşek ve Gül, Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ile bir süre görüştü.

Başbakan Yardımcısı Şimşek, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin reformlar sayesinde büyük şoklara karşı büyük bir dayanıklılık gösterdiğini, yeni reformların hızlanarak devam etmesi gerektiğini belirtti.

Adalet Bakanı Gül de amaçlarının ekonomik anlamda geleceği daha net görülebilecek bir Türkiye’yi oluşturmak olduğunu ifade etti.

Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Konukoğlu ise ülke sanayisinin gelişmesi için çalışmaya devam ettiklerini kaydetti.

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Ünverdi, sanayi odasının geçmişten bugüne Gaziantep’in hem kültürel hem de ekonomik açıdan büyümesinde önemli bir rol üstlendiğini dile getirdi.

Ziyarette, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci de yer aldı.

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir