Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gaziantep Ziyareti Öncesinde Nurdağı’nda İstişare Toplantısı

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi nedeniyle Nurdağı ilçesinde istişare toplantııs yaplıdıCumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gaziantep 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yapacağı miting nedeniyle Kaymakamlık konferans salonuda toplantı yapıldı.

-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi nedeniyle Nurdağı ilçesinde istişare toplantııs yaplıdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gaziantep 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yapacağı miting nedeniyle Kaymakamlık konferans salonuda toplantı yapıldı. İstişare toplantısına Gaziantep Milletvekili Adayı Yaşar Atılgan, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Bali, Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Bali, mitinge Tüm Nurdağı halkının davetli olduğunu belirterek, herkesi Demokrasi Meydanına beklediklerini ifade etti Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ise, 24 Haziran seçimlerinin önemine işaret ederek, seçim gezilerine de hizmete de devam ettiklerini ifade etti. Gaziantep Milletvekili Adayı Yaşar Atılgan, hemşehrilerinin Perşembe günü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasret gidereceğini söyledi.

Öte yandan toplantıda programa yoğun katılım olacağı ve organizasyonda aksaklık olmaması için yapılması gerekenler konusunda istişareler yapıldı. – GAZİANTEP

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir