Yüksek Öğretim Kalite Yönetimi Stratejik Planı ve Anketleri Toplantısı Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüsnü Baysal, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Tarhan, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dinçay Köksal, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Zeki Genç, Üst Komisyon Üyeleri, Danışma Kurulu Üyeleri, Alt Komisyon Üyeleri ve Kalite Güvencesi Temsilcileri katıldı.

Toplantıda, ÇOMÜ’nün kalite güvencesi çalışmalarını anlatan Rektör Yardımcısı Komisyon Üyesi Prof. Dr. Süha Özden, Üniversitemizin kalite güvencesi çalışmaları, sonuçları, kalite yönetimi üzerine YÖK Kalite Kurulu tarafından istenen yeni düzenlemeler, akreditasyon, üniversitemiz 2018-2022 stratejik planı, birimlerin stratejik planları/hedefleri/performans göstergeleri, stratejik plan anketleri ve birim iç değerlendirme raporunda olması gerekenler üzerine aktarımlarda bulundu.

Prof. Dr. Özden konuşmasında, birimlerin Üniversitemiz stratejik planı ile uyumlu stratejik planları ve bu kapsamda gerçekleştirilmesi gereken stratejik plan anket çalışmalarını örneklendirdi.

Toplantı, soru cevap kısmının ardından sona erdi.

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir