ADANA’DA SAADET RÜZGARLARI ESİYOR

Saadet Partisi Adana milletvekili adayları seçime sayılı günler kala, esnaf ziyaretlerini ve mahalle mitinglerini sürdürüyor. En son Şakirpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen adaylar pek çok mahalle ve ilçeyi ziyaret ederek projelerini anlatıyor. Saadet Partili adaylar gittikleri mahallelerde vatandaşlardan ilgi görüyor. Yaşadıkları sorunları dile getiren vatandaşlar, Saadet Partili milletvekili adaylarından sorunlarına çare olmalarını istiyor. Saadet Partili yetkililer yaptıkları temaslarda vatandaşın sıkıntılarının oldukça fazla olduğunu gördüklerini ve Saadet Partisinin bu sorunlara kalıcı çözümler getireceğine inandıklarını dile getiriyor.
Milli Görüş kadrolarına yakışan bir rekabet anlayışıyla seçim yarışını sürdüren Saadet Partisi, mahalle ziyaretlerinde toplumun çeşitli kesimlerine ulaşarak onların dertleriyle hemhal oluyor, halkın sesine kulak veriyor. Saadet Partisi Adana milletvekili adayları ayrım gözetmeksizin pek çok mahallede miting düzenliyor, icraatlarının neler olacağını anlatıyor. Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu’nun selamını getirdik diyen Saadet Partisi Adana 1. sıra milletvekili adayı M. Çelebi Keyhıdır bir vatandaşın sorusu üzerine şunları söyledi: “Bilge Başkan Sayın Temel Karamollaoğlu, memleketimizin yetiştirmiş olduğu bir değerdir. Onun Cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda halkımız Milli Görüş kadrolarıyla yönetilecek ve pek çok sorun ortadan kalkacaktır. Allah’ın izni ile seçimi kazandığımızda iş üreteceğiz, icraatlar yapacağız, halkımızın refahını düşüneceğiz, hak ve adalet zemininde her türlü hukuki mücadeleyi yılmadan göstereceğiz.” Saadet Partisi Adana milletvekilleri daha sonra esnaf ziyaretleri için Atikop Toptancılar sitesini ziyaret etti, burada esnafla sohbet etti.

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir