SAADET PARTİSİ ADANA 1 SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI M. ÇELEBİ KEYHIDIR, BABALAR GÜNÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.

Saadet Partisi Adana 1. sıra milletvekili adayı M. Çelebi Keyhıdır, babalar günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Keyhıdır mesajında şunları kaydetti:

“ Babalarımız, örfümüze göre evin direğidir. Ailenin tüm yükünü sırtında taşıyan babaların, çocukların hayata hazırlanmasında ve topluma karışmasında önemli bir yeri vardır. Çekirdek aile anne baba ve çocuklardan oluşur. Bir ailede babanın varlığı pek çok anlamlar taşır. Çocukların özgüvenli olmasında önemli bir unsurdur. Babalarıyla sağlıklı iletişim kurabilen çocuklar hayata ve geleceğe güvenle bakabilmektedir. Babalar, çocuklarını himaye eder, kuşatır, onlara güven telkin eder. Bu duygular ancak baba olunca anlaşılabilir. Böyle müstesna günlerde babalara sevginin yansıtılması için gereken her türlü fedakarlık yapılmalıdır. Gerektiğinde uzak mesafelerden babaları ziyarete gidilmeli veya mutlaka arayarak gönlü kazanılmalıdır.

Doğduğumuz günden ömrümüzün son gününe kadar hayatımızda özel bir varlık olarak onur duyduğumuz babalarımız, bizlere hayatın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretir. Onlar çocukları için iyi bir gelecek hazırlamak için daima çalışmaktadır. Bu gün vesilesiyle tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum. Bugün vesilesiyle ebediyete intikal etmiş tüm babalara da Allah’tan rahmet diliyorum. “

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir