Başkan Sözlü Karataş halkı ile kucaklaştı

Başkan Sözlü Karataş halkı ile kucaklaştı

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü iftarını ve sahurunu Karataş’ta vatandaşlarla birlikte yaptı

İftar öncesi Bahçe Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Sözlü, Adana’nın yalnızca şehir merkezinde değil, ilçelerinde de medeniyet projelerine imza attıklarını, kentte 21. Yüzyıla yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırdıklarını belirtti

İFTAR ÖNCESİ BAHÇE MAHALLESİ’Nİ VE İLÇE ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü iftarını ve sahurunu Karataş’ta vatandaşlarla birlikte yaptı. İftar öncesi Bahçe Mahallesi’nde MHP 27. Dönem Milletvekili Adayları Yusuf Baş, Çağrı Şahin, Hasan Çalış, Diren Özgül ve MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Karataş İlçe Başkanı Mete Başçı ile birlikte vatandaşla bir araya gelen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, burada gerçekleştirdiği konuşmada Adana Büyükşehir Belediyesi olarak kentte 21. Yüzyıla yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırdıklarını, şehir merkezine uzak yerlerde yol, su problemlerini çözüme kavuşturduklarını ifade ederek ‘’Köyden şehre sağlıksız göçün önünü  kesebilmek, köylerde üretimi teşvik etmek üzere karşınızdayız. Gerek Bahçe’de gerekse kırsalda şehir merkezinde oy potansiyeli yüksek diye kendimizi oralara vermedik, kırsalda yerinde kalkınmayı sağlayacak projeler ürettik, fiziki alt yapıyı tamamlamak için var gücümüzle çalıştık. Bizim belediyecilik anlayışımız üretkendir, vatanperverdir. 400 köyün su şebekesini yaptık, döşediğimiz ana borular buradan İstanbul’a gidip geri geliyor’’ dedi.

 

‘’PARLEMENTODA SESİ DAHA GÜR ÇIKAN MHP ŞART’’

Bahçe Köyü’nün ardından iftar programına katılmak üzere yola çıkan Başkan Sözlü ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Güçlü bir milli ekonomi için Milliyetçi Hareket Partisi’nin parlementoda sesinin daha gür çıkması, temsil sayısının artmasının şart olduğunu aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, esnada hayırlı işler, bol kazançlar diledi. Karataş sahilinde düzenlenen iftarda gerçekleştirdiği konuşmada ‘’Sizleri ziyafet sofrasına değil paylaşmaya davet ettik’’ diyerek daveti kırmayan hemşerilerine teşekkür eden Başkan Sözlü, iftardan sonra cem evini ziyaret etti,  Yemişli ve Sirkenli Mahallerinde vatandaşların sorun, takdir ve taleplerini dinledi, sahurunu da Tuzla’da yaptı.

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir