AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’in, Acıpayam İlçesinde hemşehrileri ile buluştu.

AK PARTİ ACIPAYAM’A HİZMET YAĞDIRDI!

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Acıpayam İlçesi’nde hemşehrileri ile buluştu. Önce AK Parti ilçe binasında partililere ardından iftar vakti Acıpayam Belediyesi tarafından düzenlenen iftar çadırında vatandaşlara hitap eden Şahin Tin, Acıpayam’a yaptıkları hizmetlerle ilgili bilgiler verdi. Şahin Tin, “Bizim dönemimizde Acıpayam’a hizmet yağdı” dedi.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Acıpayam ziyaretinde ilk olarak Acıpayam Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Burada hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Şahin Tin, yetkililerden de bilgi aldı.

 

Daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığı’nda, partililere seslenen Milletvekili Şahin Tin, Acıpayamlı olduğunu ve bu ilçeye hizmet etmekten büyük keyif aldığını belirterek, “Ben bu memleketin evladıyım. Bu memleketin taleplerini karşılamak, isteklerini yerine getirmek ve geleceğe ilçemizi başarıyla taşımak bizim asli vazifemiz. 2002 yılından bugüne birçok önemli projeyi hayata geçirdik. Teşkilat mensupları olarak bunları halkımıza anlatmamız gerekiyor. Çünkü biz laf değil, hizmet üreten bir iktidarız. Bu anlamda yapılan çalışmaları milletimizin özellikle yeni nesil gençlerimizin bilgisine sunmak bizim asli vazifemiz” dedi.

 

“DEVLETİN İMKÂNLARINI SEFERBER ETTİK”

 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, daha sonra Acıpayam Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğine katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Milletvekili Şahin Tin, Acıpayam’ın AK Parti döneminde hak ettiği hizmetleri almaya başladığını belirterek, “Acıpayam ilçemizde gerek Büyükşehir Belediyemiz, gerekse ilçe belediyemiz başta olmak üzere birçok önemli yatırım ve hizmet sunuldu. İlçemizin refah seviyesini artırmak için her türlü çalışmayı başarı ile hayata geçirdik. Sadece belediyelerimiz değil, genel idareden de önemli yatırımlar getirdik. Devletimizin imkânlarını Acıpayam ilçemiz için seferber ettik. İlçemize, Acıpayam Devlet Hastanesi,  Acıpayam Adliye Sarayı, 112 Acil sağlık merkezi kazandırdık. Devlet Su İşleri aracılığıyla 45 köprü yapılmasını sağladık. İlçemize Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 150 kişilik yurt binası inşa edildi. Yine Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından muhtaç vatandaşlarımız için 63 bina yapımı ve onarımı gerçekleştirildi” dedi.

 

“ACIPAYAM OVASI YATIRIMLARLA BEREKETLENDİ”

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir