SOSYAL BELEDİYELER AĞI ÇALIŞTAYI’NIN 7.Sİ İSTANBUL’DA YAPILDI

SOSYAL BELEDİYELER AĞI ÇALIŞTAYI’NIN 7.Sİ İSTANBUL’DA YAPILDI
İstanbul Beylikdüzü Belediyesi ev sahipliğinde 27-28 Nisan tarihleri arasında 7.si düzenlenen Sosyal Belediyeler Ağı(SOBA) Çalıştayı, Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin sosyal medya yöneticilerini ağırladı.

Hatay’dan; Hatay Büyükşehir, Defne, Arsuz ve Samandağ Belediyeleri sosyal medya yöneticilerinin katılım gösterdiği 7.Sosyal Belediyeler Batı İstanbul Çalıştayı, 49 belediyenin katılımıyla gerçekleşti.

Facebook, Twitter ve Instagram ağırlıklı olmak üzere sosyal medyanın etkili kullanımı, kriz anında sorunlara hızlı çözüm üretilmesi, sosyal medyada yeni gelişen ve bilinmeyen teknik noktaların istişare edildiği Çalıştayda, katılımcılara sertifika takdim edildi.

DERYA KISA

NOVA MEDYA GRUP

İLETİŞİM ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir