ESMEK KURSİYERLERİNDEN KARMA RESİM SERGİSİ

ESMEK KURSİYERLERİNDEN KARMA RESİM SERGİSİ

Kurulduğu günden bu yana binlerce kursiyere hem meslek hem hobi edinme konusunda yol gösteren ve ders veren ESMEK, kursiyerlerin farklı tekniklerle yaptığı resimleri Karma Resim Sergisi ile Eskişehirli sanatseverlerin beğenisine sundu.

Haller Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen sergide 108 kursiyerin sulu boya, karakalem, yağlı boya gibi değişik resim teknikleriyle çalıştıkları 200’den fazla tablo bulunuyor. Sergiyi ziyaret etmek isteyen Eskişehirliler için ESMEK Karma Resim Sergisi 2 Mayıs 2018 Çarşamba gününe kadar açık olacak.

Sanatseverlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen ESMEK Karma Resim Sergisi açılışında konuşan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın Kaynak, sergide tabloları bulunan kursiyerlere emeklerinden dolayı teşekkür ederek hayal gücünüzü keşfetmeniz için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kurslarına Eskişehirlileri beklediklerini ifade etti.

MUSTAFA DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir