BOTSALILARDAN ANLAMLI KAMPANYA

Botsalılardan Afrin kampanyası

Botsalılardan Mehmetçik için kampanya

 

Meram’ın Botsa mahallesinde Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de görev yapan kahraman Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla yardım kampanyası başlatıldı. Toplanan yardımı Mahalle Muhtarı Dursun Uğurlu, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’ya teslim etti. Toru, belediye olarak da bu kampanyaya destek vereceklerini ve askerlerimizin talepleri doğrultusunda alınacak malzemeleri birliğe ulaştıracaklarını söyledi.

 

Meram Belediyesi’nin Botsa Mahallesi’nde Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de görev yapan Mehmetçiğimiz için başlatılan yardım kampanyasında toplanan paralar Mahalle Muhtarı Dursun Uğurlu tarafından Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’ya teslim edildi.

TORU’DAN BOTSALILARA TEŞEKKÜR

Örnek bir kampanyaya imza attıkları için Botsalılara teşekkür eden Başkan Toru, “Devletimizin bekası için Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de görev yapan Mehmetçiklerimize destek amacıyla Meram ilçemizin Botsa Mahallesi’nde muhtarımız ve mahalle sakinleri tarafından bir kampanya başlatıldı. Mehmetçiğimizin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla bu hayrın ulaştırılması için belediyemize müracaat ettiler. Böylesine güzel bir hayra imza attıkları için muhtarımıza, azalarına ve tüm mahalle sakinlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Milletimizin duası ve Mehmetçiğimizin kahramanca mücadelesi sayesinde inşallah ayaklarımız bu vatan toprakları üzerinde sabit kalacak. Biz de belediye olarak bu kampanyaya destek vereceğiz ve askerlerimizin talepleri doğrultusunda alacağımız malzemeleri en kısa sürüde kendilerine ulaştıracağız” diye konuştu.

“KİMİMİZ PARA VERDİK KİMİMİZ KOYUN VE KEÇİ”

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir