Konya Valisi Canbolat Beyşehirde

Konya Valisi Canbolat, Beyşehir’i ziyaret etti

 

 

KONYA-Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya’nın Beyşehir ilçesini ziyaret etti.

Canbolat’ın ilçede ilk ziyaret durağı Beyşehir İlçe Kaymakamlığı oldu. Kaymakamlık toplantı salonunda  gerçekleştirilen Beyşehir Organize Sanayi Müteşebbis Heyet Toplantısı’na başkanlık eden Vali Canbolat, daha sonra ilçeye bağlı Bayavşar Mahallesi’nde kurulu bulunan Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti.

Canbolat, sanayi bölgesinde faaliyet gösteren mermer ve av tüfeği üretimi yapan bazı fabrikaları gezdi, incelemelerde bulundu. Canbolat, işletmelerdeki çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Canbolat’a, ziyaretlerinde Beyşehir İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da eşlik etti.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir