Özaltun “Beyşehir en parlak dönemini yaşıyor”

“Beyşehir en parlak dönemini yaşıyor”

 

Beyşehir Sanayi Sitesi’nde sanayi esnafıyla biraraya gelen Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti iktidarları döneminde gelen yatırımlarla ilçenin geldiği noktaya dikkat çekerken, “Beyşehir eski Beyşehir değil, birçoğu ilk olan hayata geçirilen yeni yatırımlarla Beyşehir dönemimizde kabuğunu yırtmıştır. Beyşehir şu anda ilçeye kazandırılan yatırımlar yönünden de en parlak dönemini yaşıyor.”dedi.

Özaltun, kendisine eşlik eden Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel, AK Parti İlçe Teşkilat mensupları, belediyenin bazı birim müdürleri ile birlikte Sanayi Sitesi’nde ve ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Sanayi Sitesi’nde esnafların daveti üzerine işyeri sahipleri ile biraraya gelen Özaltun, Beyşehir’de birlik ve beraberliğin zirve yaptığı şu an çok güçlü bir dönem yaşadıklarını dile getirerek, bunun da ilçeda hayata geçirilen yatırımların ivme kazanmasını sağladığını belirtti, “Bu birlik ve beraberlik dönemini en iyi şekilde korumamız ve daha iyi değerlendirmemiz gereken günler yaşıyoruz. Belediye Başkanı olarak, teşkilatımızla, milletvekilimizle, Büyükşehir Belediyemizle el ele, omuz omuza vererek bölgemize layık olduğu hizmetleri bir bir kazandırmaya devam ediyoruz. Beyşehir’e kazandırılan bu hizmet ve yatırımlarda bir ekip ruhu içerisinde hareket ederek, Belediye çalışanlarımızın da özverili ve fedakarca verdiği katkı ve desteklerle Beyşehir olarak bugünkü noktaya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımızla, mahalle muhtarlarımızla, kamu kurum ve kuruluşlarımızla tek vücut halinde bölgemize hizmet için adeta yarışıyoruz.Eğer, Beyşehir’de yek vücut olmasaydık, geçmişte yaşanılan sorunlar çözülemezdi, yatırım noktasında bu seviyelere ulaşmamız da mümkün değildi.Bunun çok iyi görülmesi gerekiyor.”diye konuştu.

Konuşmasında, Beyşehir’e kazandırılan yatırımlara değinen ve yeni süreçte ilçeye kazandırılacak yatırımlardan da söz eden Özaltun, ilçeye kazandırılan ve devam eden ulaşım yatırımlarının tamamlanmasının ardından bölgenin geleceği noktaya dikkat çekti. Beyşehir’in sürekli artan bir nüfusu olduğunu, bundan sonraki süreçte bunun daha da hız kazanacağını anlatan Özaltun, bununla birlikte Beyşehir’e gelecek yabancı yatırımcı sayısının da yakın gelecekte çok daha fazla olacağına vurgu yaptı.

Beyşehir’i yürütülen çalışmalarla şimdiden geleceğe hazırladıklarını vurgulayan Özaltun, “Beyşehir gerek sanayisiyle, gerekse her yönüyle, ilçemize kazandırılan yeni yatırımlarla çok parlak bir dönemi yaşıyor. Beyşehir artık kabuğunu yırtmış bulunuyor.İnşallah bu birlik ve beraberliğimizi daha da perçinleyerek, ilçemize, bölgemize çok daha fazla hizmet etmenin, yatırım kazandırmanın gayreti içerisindeyiz.”dedi.

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir