Oto tamircileri de Mutlu dedi

Oto Tamircilerin tercihi ‘Mutlu’…

 

İzmir Oto Tamircileri Odası’nın yeni yönetimi, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Oto Tamircileri Odası Başkanı Necdet Heppekcan, amaçlarının yeni yöneticileri tanıtmak ve Birlik genel kurulunda Zekeriya Mutlu’yu destekleyeceklerini deklare etmek olduğunu söyledi.

Mutlu’nun askerleriyiz

90’lı yılların başında Zekeriya Mutlu ile aynı dönemde esnaf teşkilatında yöneticilik yapmaya başladığını hatırlatan Necdet Heppekcan, ‘Zekeriya başkanımızla uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz, odamıza her zaman yakın ilgi göstermiştir. Çok naziktir ve esnaf sorunlarına karşı büyük hassasiyet gösterir. Esnaf için koşan Zekeriya Mutlu’yu tüm Türkiye tanıyor. Federasyondaki görevim nedeniyle başkanımız Mutlu’nun Türkiye’deki gücünü iyi biliyorum. Edirne’de, Adana’da veya başka bir ilde Zekeriya Mutlu’nun adı geçince herkesin saygı gösterdiğine şahit oldum. Türkiye tarafından takdir edilen başkanımıza İzmir olarak sahip çıkmalıyız. Birlik genel kurulunda Mutlu’nun yanındayız. Her türlü imkanlarımızla Zekeriya Mutlu’nun askerleriyiz’ diye konuştu.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir