Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti

Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında Ziyaret Etti

İlimiz turizm bölgelerini gezmek, sağlık turizmi hakkında bilgiler almak ve Çin- Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek amaçlı Denizli’ye gelen Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyan ve beraberindeki Çinli iş adamlarından oluşan heyet, Valimiz Hasan Karahan’ı Makamında ziyaret etti.

Büyükelçi Yu Hongyan; Denizli’nin Türkiye’deki önemli turizm, ticaret ve sanayi şehirleri arasında yer aldığını ve Denizli ile Çin arasındaki ekonomik ve kültürel ilişkileri artırmak istediklerini belirtti.

Valimiz Hasan Karahan, Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyan ve beraberindeki Çinli iş adamlarından oluşan heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Denizli’nin sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı hakkında bilgiler verdi.

Valimiz Hasan Karahan, Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Yu Hongyan’a ziyaretin anısına çeşm-i bülbül hediye etti.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir