BAŞKAN FADILOĞLU, ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

BAŞKAN FADILOĞLU, ÖZEL ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

 

-ZİYARET, ÖZEL ÖĞRENCİLERİ VE EĞİTMENLERİNİ MUTLU ETTİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Abdülkadir Konukoğlu Özel Eğitim İlkokulu-Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, öğrencilere çeşitli hediyeler armağan etti.

 

Her fırsatta okulları ziyaret ederek öğrencilerle buluşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak Abdülkadir Konukoğlu Özel Eğitim İlkokulu-Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Rıdvan Fadıloğlu, öğrencilerle uzun süre sohbet etti. Öğrencilerle özel olarak ilgilenen Başkan Fadıloğlu, ziyaret esnasında öğrencilere bazı hediyeler armağan etti ve ziyaret sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekindi.

 

ONLARIN BU DESTEKLERİ BİZLERE GÜÇ VE KUVVET VERİYOR

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Abdulkadir Konukoğlu Özel Eğitim İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Ali Boz, şunları söyledi:

 

“Okulumuz; hafif düzey zihinsel engelliler okulu olup, şuan için Gaziantep’teki tek okul. Tabi ki Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nu aramızda görmek, bizleri gururlandırdı, onurlandırdı. Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Büyüklerimizin desteğinin her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz. Onların bu destekleri bizlere güç ve kuvvet veriyor. Başkanımız, bugün eğitim gören öğrencilerimizi ziyaret ederek, onlarla yakından ilgilendi, çeşitli hediyeler sundu. Öğlencilerimiz bu ziyaretten büyük mutluluk duydular. Tüm büyüklerimizi her zaman okulumuza bekliyoruz.”

 

Ziyaretle ilgili duydukları memnuniyeti dile getiren sınıf öğretmenleri, bu tür ziyaretlerin kendilerini ve öğrencilerini mutlu ettiğini vurguladı

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir