İTFAİYE HER YAŞTAN VATANDAŞI EĞİTİYOR

İTFAİYE HER YAŞTAN VATANDAŞI EĞİTİYOR

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, 2017 yılı içerisinde okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki her yaştan toplam 18 bin 536 kişiye yangın eğitimi verdi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personeli tarafından yangınların nedenleri, yangınlara karşı alınacak tedbirler ve yangın yerinde nasıl davranılması gerektiği konularında 13 bin 188’i öğrenci olmak üzere 18 bin 536 kişiye eğitimler verilerek tatbikatlar gerçekleştirdi. 2017 yılı içerisinde anasınıfı, ilkokul, ortaokul, resmi ve özel kuruluşlarda 266 eğitim gerçekleştiren ekipler son olarak Milli Zafer ilköğretim Okulu öğrencilerine yangın söndürme eğitimi verdi.

İtfaiye yetkilileri eğitimlere ara vermeden devam edeceklerini ifade ederek vatandaşların yangınlara karşı doğru müdahale etmek konusunda bilinçlenmelerinin amaçlandığını vurguladılar. Yetkililer ayrıca itfaiye personelinin her zaman göreve hazır olduğunu ve personele de hizmet içi eğitimlerin devam ettiğini söylediler.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir